Siltakatu 21, 05900 Hyvinkää

ma 9-17, ti-to 9-16, pe 9-14

Isännöintipalvelu Isarvo Oy Uusimaa
Y: 0704585-0

HUOM! Torstaina 20.6. suljemme toimiston klo 14.
Hyvää juhannusta!

Hyvinkään ja Riihimäen toimintaa hoitavat samat isännöinnin ammattilaiset. Olemme nuorekkaita ja iloisia ihmisiä, koemme olevamme kutsumusammatissamme. Kokemusta alalta meiltä löytyy yli 10 vuoden takaa ja kohteita meillä on mm Hyvinkäällä, Riihimäellä, Nurmijärvellä, Keravalla, Tuusulassa ja Vihdissä. Meitä on täällä 4 isännöitsijää, 1 kiinteistöpäällikkö, 4 kirjanpitäjää sekä 2 kiinteistösihteeriä.

Henkilöstö

Virpi Nikkanen
Varatoimitusjohtaja
Vastaava isännöitsijä
IAT, KPT I, KPT II
050 572 3643
virpi.nikkanen@isarvo.fi

Ari Virtanen
Kiinteistöpäällikkö, isännöitsijä vuokra-asunnot
040 164 8220
ari.virtanen@isarvo.fi

Jori Kopponen
Isännöitsijä, IAT
044 765 5967
jori.kopponen@isarvo.fi

Saija Heinilä
Isännöitsijä, IAT
044 765 5968
saija.heinila@isarvo.fi

Susanna Helminen
Isännöitsijä, IAT, LKV
044 796 1106
susanna.helminen@isarvo.fi

Tanja Lepistö
Kirjanpitäjä
050 401 9278
tanja.lepisto@isarvo.fi

Jarna Nauha
Kirjanpitäjä, KPT II
050 494 5630
jarna.nauha@isarvo.fi

Sanna Boman
Kirjanpitäjä, KPT II
044 714 3787
sanna.boman@isarvo.fi

Pauliina Korpi
Kirjanpitäjä
044 765 5951
pauliina.korpi@isarvo.fi

Jonna Seppänen
Kirjanpitäjä
044 765 5951
jonna.seppanen@isarvo.fi

Daniela Alèn
Kiinteistösihteeri
044 765 5961
daniela.alen@isarvo.fi

Inga Valonen
Kiinteistösihteeri
040 189 9868
inga.valonen@isarvo.fi

Hyvinkäällä meitä asustaa 46 500 asukasta ja Riihimäellä 28 800 asukasta.

Sijaitsemme luonnonläheisyydessä, kätevästi kolmostien ja pääradan varressa, vajaan tunnin matkan n. 50 km päässä Helsingistä. Olemme kasvavia kaupunkeja, hyvien liikenneyhteyksien ja harrastusmahdollisuuksien takia.

Hyvinkäällä sijaitsee keskustaan rakennettu kauppakeskus Willa ja Hyvinkää tunnetaan Rautatiemuseosta, Hotelli Sveitsistä, Kone Oy:stä, Konecranes Oy:stä sekä Saint-Gobain Finland:sta. Riihimäellä taas sijaitsevat Valio, Sako, Würth, Fortum Waste Solutions ja Kumera sekä Suomen Lasimuseo.

Pihaparlamentti

Loading RSS Feed

Isännöintiliitto

Loading RSS Feed