Ruoholahdenkatu 14, 00180 Helsinki

ma 9-17, ti-to 9-16, pe 9-14

Isännöintipalvelu Isarvo Oy Helsinki
Y: 0904897-5

HUOM! Torstaina 20.6. suljemme toimiston klo 14.
Hyvää juhannusta!

Byroon henkilökuntaa on yhteensä 7 henkilöä. Miika Jokiperä toimii vastaavana isännöitsijänä, Jarko Haanpuu, Sirpa Varesvuo ja Pia Kulmala isännöitsijöinä, sekä Dennis opiskelee isännöitsijän työn saloja. Kati Kolehmainen toimii kiinteistösihteerinä ja rakennusteknistä palvelua taloyhtiöille tarjoaa mesu Kyösti Koponen. 

Henkilöstö

Miika Jokiperä
Vastaava isännöitsijä, IAT, ITS
044 765 5962
miika.jokipera@isarvo.fi

Ari Muhonen
Isännöitsijä, IAT
044 765 5973
ari.muhonen@isarvo.fi

Jarko Haanpuu
Isännöitsijä IAT,ITS
044 745 8540
jarko.haanpuu@isarvo.fi

Pia Kulmala
Isännöitsijä, IAT, LKV, LVV
041 512 1251
pia.kulmala@isarvo.fi

Sirpa Varesvuo
Isännöitsijä, IAT
040 358 3219
sirpa.varesvuo@isarvo.fi

Dennis Hallberg
Isännöitsijäharjoittelija
044 765 5977
dennis.hallberg@isarvo.fi

Kati Kolehmainen
Kiinteistösihteeri
0400 153 789
kati.kolehmainen@isarvo.fi

Tervetuloa isolle tsyrkalle Stadiin!

Kampin byroo sijaitsee ihan keskellä Stadii vilkkaalla alueella, josta hittaa ostokeskuksia, putiikkeja, gallerioita, kliffoi kahviloita sekä paljo safkaamismahdollisuuksia.

Kamppiin Isännöitsijätoimistollemme voi helposti köraa esimerkiks sporalla, jota stadilaiset rakastaa ja jolla on skujattu Stadissa jo yli sata vuotta sekä kauempaa tulijoille löytyy dösä- ja metroasema noin 500 metrin päästä.

Steissille on meidän byroolta matkaa noin 1,5 km ja ihan siinä steissin vieressä on mm. kirjasto Oodi. Sköne on tärkeä osa Stadia ja parhaat mestat on usein skönen äärellä kuten Kauppatori, Suomenlinna, Seurasaari, Korkeasaari, Allas Sea Pool sekä basturafla Löyly.

Rafloja on Stadissa eniten suhteessa populaan, joten paikallista ja kansainvälistä gudaa safkaa löytyy. Meitä budjaa täällä noin 700 000 asukasta.

Pihaparlamentti

Loading RSS Feed

Isännöintiliitto

Loading RSS Feed