Ruoholahdenkatu 14, 00180 Helsinki

ma 9-17, ti-to 9-16, pe 9-14

Isännöintipalvelu Isarvo Oy Helsinki
Y: 0904897-5

Byroon henkilökuntaa on yhteensä 10 henkilöä. Miika Jokiperä toimii vastaavana isännöitsijänä, Jarko Haanpuu, Anne Hirvonen, Christer Björkman ja Pia Kulmala isännöitsijöinä. Päivi Paunonen on meidän kirjanpitäjä ja Kati Kolehmainen sekä Susanna Seppänen kiinteistösihteereitä. Rakennusteknistä palvelua taloyhtiöille tarjoaa mesu Kyösti Koponen. Marcus Johansson on Isännöintipalvelu Isarvo Oy:n dirika.

Henkilöstö

Miika Jokiperä
Vastaava isännöitsijä, IAT, ITS
044 765 5962
miika.jokipera@isarvo.fi

Jarko Haanpuu
Isännöitsijä IAT,ITS
044 745 8540
jarko.haanpuu@isarvo.fi

Anne Hirvonen
Isännöitsijä, IAT
044 765 5973
anne.hirvonen@isarvo.fi

Christer Björkman
Isännöitsijä
044 765 5977
christer.bjorkman@isarvo.fi

Kati Kolehmainen
Kiinteistösihteeri
0400 153 789
kati.kolehmainen@isarvo.fi

Pia Kulmala
Isännöitsijä, IAT, LKV, LVV,
Isännöitsijätupa Oy
041 512 1251
pia.kulmala@isarvo.fi

Susanna Seppänen
Kiinteistösihteeri
044 765 8858
susanna.seppanen@isarvo.fi

Sirpa Varesvuo
Isännöitsijä, IAT
040 3583219
sirpa.varesvuo@isarvo.fi

Marcus Johansson
Toimitusjohtaja
044 765 5978
marcus.johansson@isarvo.fi

Tervetuloa isolle tsyrkalle Stadiin!

Kampin byroo sijaitsee ihan keskellä Stadii vilkkaalla alueella, josta hittaa ostokeskuksia, putiikkeja, gallerioita, kliffoi kahviloita sekä paljo safkaamismahdollisuuksia.

Kamppiin Isännöitsijätoimistollemme voi helposti köraa esimerkiks sporalla, jota stadilaiset rakastaa ja jolla on skujattu Stadissa jo yli sata vuotta sekä kauempaa tulijoille löytyy dösä- ja metroasema noin 500 metrin päästä.

Steissille on meidän byroolta matkaa noin 1,5 km ja ihan siinä steissin vieressä on mm. kirjasto Oodi. Sköne on tärkeä osa Stadia ja parhaat mestat on usein skönen äärellä kuten Kauppatori, Suomenlinna, Seurasaari, Korkeasaari, Allas Sea Pool sekä basturafla Löyly.

Rafloja on Stadissa eniten suhteessa populaan, joten paikallista ja kansainvälistä gudaa safkaa löytyy. Meitä budjaa täällä noin 700 000 asukasta.

Pihaparlamentti

Loading RSS Feed

Isännöintiliitto

Loading RSS Feed